מלב אל לב - א.ס שירותי סיעוד בע"מ

על מנת לא להיתפס בלתי ערוכים ובעיקר חוששים, מבוהלים וחרדים, בשעת מבחן, אנחנו ממליצים לכם להכיר את שירותי הסיעוד שלנו ולרשום במקום גלוי את כל הפרטים שלנו. אם אין לכם יכולת, רצון, כוח, זמן או כל משאב פיזי או נפשי  הדרוש לטיפול בבן משפחה סיעודי- לנו יש את הפתרון הטוב ביותר. נשמח לצרף אתכם לרשימה הארוכה של המטופלים על ידינו.

א.ס שירותי סיעוד בע"מ היא חברה אשר שמה עובר מפה לאוזן, ממשפחה שהתנסתה בשירותים לרווחתה למשפחה שמתכננת לשכור את שירותינו. חברה לשירותי סיעוד נותנת לא רק למטופליה שקט וביטחון שהם כה זקוקים להם אלא גם ולא אחת בעיקר- 

  • לכל המשפחה של המטופלים, היכולים להמשיך בשגרת חייהם בידיעה ובתחושה כי יקיריהם מטופלים על ידי אחיות ואחים מקצועיים ומנוסים, שהערך המוסף שלהם הוא החום והחמלה האנושיים שהם מעניקים. 
  • השירות שלנו פוגש אנשים במצב חולשה מתמשך. טבעי שהם יצפו ממי שמספק להם טיפול שיהיה  עבורם לא ידיים אלא גם  אוזן קשבת.  כל העובדים שלנו מנוסים בעבודה עם אנשים סיעודיים הנמצאים במצב מצוקה מתמשך. היכולת לדבר בעברית היא חשובה מאוד ליכולת להבין מה רוצים ולמה זקוקים. היכולת להקשיב למטופלים מאפשרת לתת להם את המענה הטוב ביותר האפשרי שהם זקוקים לו. 

מדוע כדאי לשכור שירות אצל חברה לשירותי סיעוד הרואה במטופליה את הנכס היקר ביותר שלה?

התשובה ברורה ואם היא לא ברורה מאליה היא מתבהרת מהר מאוד כאשר מכירים את העובדים שלנו ואת הרצינות שבה הם מתייחסים לעבודתם, עבודה שאותה הם מבצעים בחרדת קודש ממש כך. למי אין זמן? אולי אחרים ממהרים, אולי אין להם סבלנות. אולי אין להם רצון לשמוע שוב ושוב תלונות, אנחות, כעס ורגשות טבעיים של אנשים תשושים וסיעודיים, אבל כאן בדיוק נבחנת המקצועיות של חברה. ביכולת לתת מענה 24/7 לכל אדם באשר הוא נזקק לשירותי סיעוד. כאן בדיוק נבחנת האנושיות של האחים והאחיות הסיעודיים. במבחן המקצועי והאנושי הזה חברת פרסונל שירותי סיעוד בע"מ לא רוצה ולא יכולה לאפשר לעצמה להיכשל.  לנו יש זמן בשבילכם. כל זמן שבו אתם זקוקים לשירותי הסיעוד שלנו.

תוכלו למצוא אותנו בכל טלפון ומחשב, בכל אפליקציה, בכל פלטפורמה, לרבות ב- ZOOM. אנחנו מאמינים כי אנשים נוגעים אלה בלבם של אלה כאשר מתקיים בינהם קשר המבוסס על אמון וכבוד הדדי, על מילוי התפקיד של כל צד לא רק בהתחייבות הכתובה אלא גם בדברים שאי אפשר לעגן אותם בשום חוזה, והם יוצאים מהלב ונכנסים אליו, במקום שקר, כואב ועצוב, וגם במקום שחם, שמח ואוהב.

חברה לשירותי סיעוד היא החברה (שלנו!) שבה מושיטים יד ומחזיקים אצבעות ועושים הכל כדי שאיש מהמטופלים לא ירגיש לבד. 

אחות פרטית מוסמכת

זקוקים להכוונה מקצועית בנושא סיעוד?

השירותים שלנו

מטפלים ומטפלות

אחים ואחיות

וותק החברה
מטפלים ומטפלות
אחים ואחיות
מספק פניות בחודש אחרון

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב מאיתנו! צוות האחים ואחיות, מטפלים והמטפלות של פרסונל שירותי סיעוד בע"מ, הינו צוות וותיק העוסק במתן שירות וטיפול סיעודי מעל 25 שנים. 

דברי מנכ"ל החברה

"אני מאמין שהכל קורה מסיבה מסוימת. אנשים משתנים, כדי שתלמד להרפות, דברים משתבשים כדי שתעריך אותם כאשר הם בסדר. אתה מאמין לשקרים כדי שבסופו של דבר תלמד לא לסמוך על אף אחד חוץ מעצמך, ולפעמים דברים טובים מתפרקים כדי שדברים טובים יותר יוכלו להתחבר יחד."
אליהו
מנכ"ל