זמינים לשירותכם 24/7 בטלפון:

שירות קבוע של מטפלת סיעודית זמנית

הכל יודעים כי אין דבר קבוע יותר מאשר דברים זמניים, במיוחד כאשר הם בלתי צפויים ולכן לא ניתן להיערך לקראתם מבעוד מועד. זו אחת הסיבות העיקריות לחשיבות שירות נגיש וזמין של  מטפלת סיעודית זמנית בבית החולים או בבית פרטי. לרשותכם ולשירותכם אנשי מקצוע מלאי חום וחמלה לטיפול מיטבי בכם או במי מיקיריכם.

מטפלת סיעודית זמנית בכל מקום ובכל עת

מטפלת סיעודית זמנית דוברת עברית מאפשרת תקשורת חופשית ופתוחה. חברתנו מספקת  תחת קורת גג אחת את כל השירותים הסיעודיים שאתם עשויים להיזקק להם: אחיות ואחים מאומנים ומיומנים, המכירים היטב את צרכי הקשישים הסיעודיים. טלפון אל המוקד שלנו יאפשר להם להתוודע אל מכלול השירותים ולקבל את המענה המתאים לכם ביותר.

 יש לנו המלצות שבהן, במלים חמות ומחמיאות, לקוחות שלנו מודים לנו על שירות שבלעדיו הם לא יכולים לתאר לעצמם כיצד חייהם היו ממשיכים… יש לנו הזכות והכבוד אבל העיקר המחויבות והאחריות לספק ללקוחות שלנו מטפלות ומטפלים סיעודיים – בין אם הם או יקיריהם שוכבים באחת ממחלקות בית החולים ובין אם הם שוהים בביתם.

מהו היתרון שלנו?

יש רבים, אבל היתרון המרכזי הוא במתן מענה 24/7 לכל דרישה. טיב הטיפול ואיכותו נובע מהניסיון והאכפתיות של האחיות והאחים שלנו, המשקיעים כל מאמץ אפשרי  כדי לתת את הטיפול הטוב ביותר שכל מטופל וכל מטופלת ראויים לקבלו. 

מה הייחוד שלנו?

מעטפת מלאה ובתוכה השירות הייעודי המתאים ביותר לפי צרכי כל אחד ואחת מהמטופלים. אנחנו לומדים, מאפיינים ומגדירים את הצרכים, מספרים על אופן הטיפול שלנו וכך, בהתאמה מרבית עם המשפחה, שני הצדדים יודעים מה נדרש ומצופה מהעובדים המסורים שלנו ואנחנו יודעים כיצד לספק את השירות הטוב ביותר.

א. ס שירותי סיעוד בע"מ היא חברה לומדת, משתפרת, המייעלת ומשכללת כל העת את השירות שלה. אנחנו יודעים ומועדים לכך שאנחנו עובדים עם אנשים חלשים, נזקקים, מה שמעמיד בפנינו רף דרישות (בעיקר- שלנו מעצמנו) וציפיות ( בעיקר של המטופלים ובני משפחותיהם).

איך מגיעים אלינו?

פשוט מאוד: אין כל צורך לצאת מהבית, ואפילו- אתם יושבים?- אין צורך לקום מהכיסא. כל השירותים שלנו פתוחים ונגישים לכם באופן מקוון,  במקום אחד, שבו בלחיצת מקש או שניים, אתם מגיעים אל המידע הרלוונטי עבורכם ובתום תהליך קצר מקבלים את השירות המבוקש.

בשורה התחתונה אתם מקבלים בדיוק מה שחיפשתם בשורה הראשונה- שירות של מטפלת סיעודית זמנית. מומלץ לשמור את הכתובת ואת דרכי ההתקשרות אתנו ברשימת המועדפים שלכם, כדי שבעת הצורך – לא תצטרכו להתחיל חיפוש, כשהזמן קצר והשעון דופק ונדרש פתרון מהיר, מעכשיו לעכשיו. נשמח להיות ראויים לבחירה שלכם בשירות שלנו ונשמח עוד יותר לספק לכם אותו לשביעות רצונכם המלאה. לבריאות!

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

מטפלת סיעודית זמנית

זקוקים להכוונה מקצועית בנושא סיעוד?

שירותים זמינים 24/7