מטפלת סיעודית עם לינה ללילה טוב

אנשים מבוגרים רבים מתעוררים פעם או פעמים אחדות במהלך הלילה, גם כאשר הם בריאים לחלוטין. אנשים חולים וסיעודיים עלולים להתעורר פעמים אחדות בגלל סיבות שונות. חלקם מתקשים להירדם. חלקם סובלים מפחדים וחרדות שמחריפים ומועצמים  בלילה. אחות סיעודית עם לינה היא הפתרון האפשרי המיטבי לבעיותיהם.

אתגרים שהלילה מעמיד בפני מטפלת סיעודית עם לינה

  1. יש לנו ניסיון עצום במתן שירותים סיעודיים בכל מקום ובכל זמן.
  2. טלפון אחד מאפשר לכם לקבל את כל המידע החיוני והרלוונטי לבחירת  אחות פרטית.
  3. יש לנו מבחר גדול של אחיות סיעודיות, מנוסות, היודעות את העבודה היטב.
  4. אצלנו מקבל הלקוח את היחס הטוב ביותר בין עלות השירות לתועלת שניתן להפיק ממנו.
  5. אנחנו מעסיקים רק ישראלים.
  6. כשאתם שוכרים שירות סיעודי דרכנו יש לכם כתובת ומענה לכל שאלה, לכל בקשה (ככל שניתן להיענות לה).

פרטיות היא אחד העקרונות החשובים ביותר מבחינתנו. ניתן להגדירו כאחד מערכי ליבה שלנו. פרטיות היא שעומדת ביסוד ההתחייבות לדיסקרטיות בין מטפל למטופל. אחות פרטית שתטפל ביקירכם הסיעודי תשמור על הפרטיות בכל המובנים ובכל המצבים. אתם יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות אף שתמיד מומלץ להשאירן פקוחות.

כשהאדם הסיעודי מאושפז בבית חולים, באופן טבעי הוא חושש וחרד מה יילד יום ובעיקר- מה יילד לילה. הוא עלול להיתקף תחושת בדידות. המטפלת האישית נמצאת על ידו, לסייע, לתת מענה, ועצם נוכחותה הקרובה נוסכת בו ביטחון שהוא כה זקוק לו.

גילוי נאות - מטפלת סיעודית עם לינה

אין דבר מחמם ומחמיא יותר לספקי שירות – מכל סוג, אבל בעיקר שירות בתחום הסיעוד- מאשר לקבל משוב ממשפחה, המציינת את הטיפול המסור של מי מהעובדים שלנו. ברור שאנחנו לא עושים את המיטב כדי לקבל מחמאות אבל כשעושים את המיטב, מחמאות הן החלק הנעים והטוב במשוב. בכל פעם כשאנחנו מספקים שירות של מטפלת סיעודית עם לינה, אנחנו יודעים שעוד עובדת שלנו תיבחן במבחן התוצאה. שהיא תעבוד תחת לחץ של דרישות וציפיות. שהיא תעשה כל מה שהיא יודעת ומסוגלת כדי לתת את המענה המיטבי. שהיא תתמודד גם אם המטופל הוא אדם קשה ותובעני ואולי אף יש לו דרישות מוזרות. אף אחד לא מבטיח שיהיה קל אבל אנחנו עושים הכל כדי להפחית את הקושי.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

מטפלת סיעודית עם לינה

זקוקים להכוונה מקצועית בנושא סיעוד?

שירותים זמינים 24/7