אחות לילה לטיפול והשגחה פרטית בבית

הלילה הוא החלק היותר תובעני ביממה, ודאי עבור קשישים סיעודיים. הוא עלול לעורר שדים. הוא מפחיד. בלילה צפויים רבים מהם לחוש בדידות. אחות לילה צמודה נותנת להם לא רק מענה מידי צרכים אלא משרה עליהם תחושת ביטחון.

אחות לילה – השקט והביטחון של האדם הסיעודי ובני משפחתו

קשישים רבים המאושפזים לתקופות שונות במחלקות שונות בבתי חולים מוצאים עצמם בשעות הלילה ללא טיפול וללא השגחה צמודים. מצב זה נובע ממחסור תמידי בכוח אדם. אחות לילה נותנת מענה מיטבי בדיוק למצב זה. היא צמודה לאדם הסיעודי, מסייעת לו במילוי צרכיו השונים, משוחחת אתו, נותנת לו תחושה כי היא אינה עוזבת אותו.

חברתנו מציעה מבחר גדול של אחים ואחיות מקצועיים בתחום הסיעוד לכל מקום שבו נדרש השירות שלהם, לרבות שמירה והשגחה צמודות במשך כל הלילה. חשיבות שירות של האחות בלילה גדולה ביותר, במיוחד בשל האתגר ששעות הלילה מעמידות בפני כל הצוות הטיפולי הכללי במחלקות שבהן מאושפזים אנשים סיעודיים ונזקקים לטיפול צמוד.

לרשותכם ולשירותכם אחות לילה מאומנת ומיומנת בטיפול באנשים סיעודיים

טלפון אחד אלינו יאפשר לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי על כל סוגי השירותים הסיעודיים שלנו ועל אפשרות שכירת השירות לכל מקום שבו הוא נדרש. היתרון שלנו הוא בהיכרות מעמיקה את עולם הסיעוד- הן מנקודת מבטו של הקשיש הסיעודי, הן מבחינת הדרישות והציפיות של בני המשפחה מהמטפל הסיעודי והן מבחינת היכרות עם מערכת הבריאות והסיעוד, שהיא המעטפת הכללית שבתוכה פועל השירות שלנו.

אחות לילה נדרשת לערנות בלילה. המחויבות המלאה שלה להשגחה ולטיפול צמודים בקשיש הסיעודי באה לידי ביטוי בהיכרותה את עבודת הצוות במחלקות השונות, לרבות נקודות התורפה בה ובהיכרותה האישית את המטופל שעליו היא שומרת.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

אחות פרטית

אתם או יקירכם נמצאים אחרי ניתוח או לקראת ניתוח עתידי?

חברתנו מספקת צוות אחים ואחיות מוסמכים, האשירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

שירות סיעודי פרטי ישראלי

מגיע לכם החזרים מקופות החולים... ידעתם?