זמינים לשירותכם 24/7 בטלפון:

אחות פרטית בבית חולים

אם אתם  זקוקים לשירות אחות פרטית בבית חולים- יש לנו עבורכם את הטובות שבאחיות בכלל ולשעות הלילה, שהן השעות שבהן הדרישה והביקוש לאחות פרטית הוא גבוה במיוחד בפרט. חברה שמשקיעה כל מאמץ בהכשרת עובדיה מספקת לכם את האחיות שנותנות את המענה הטוב ביותר.

אנחנו שבט אחים ואחיות סיעודיים - אחות פרטית בבית חולים

כאשר משפחות מחפשות אחות פרטית להשגיח על מי מיקיריה שמאושפז בבית חולים, עיקר דאגתה הוא מי ישגיח עליו בלילה, מי יטפל בו אם וכאשר יתעורר לפתע באישון ליל ויזדקק לטיפול? הצוות הרגיל, שבלאו הכי עסוק מה גם שלא ניתן לתת בזמן אמת מענה מידי לכל צורך של כל מאושפז, כורע מעומס. לכן חשוב שתהיה אחות פרטית צמודה שתפקידה יהיה לטפל במאושפז באופן אישי.

חברתנו  מספקת שירותי סיעוד לכל מקום ובכל זמן 24/7 פשוטו כמשמעו- מסביב לשעון. מאחר שצורך לשירות חיוני זה עלול להתעורר מעכשיו לעכשיו, אנחנו ערוכים מבעוד מועד לתת מענה מידי. טלפון אל המוקד שלנו יאפשר לכם לקבל את כל המידע החיוני על אודות השירותים שלנו ואיכות המטפלים והמטפלות שמוכשרות לבצע את תפקידן.

אחות פרטית בבית חולים - חשיבות השירות

קשה להפריז בחשיבות זמינותן של אחיות סיעודיות פרטיות.  היכרות מעמיקה של התחום, ניסיון רב עם מטופלים ומטופלות רבים, יחס אנושי ויכולת להבין את המצוקות – כל אלה הופכים את אנשי המקצוע שלנו למבוקשים ביותר, הן  במחלקות שונות בבתי חולים, הן בבתי אבות, והן בבתים פרטיים.

תשושי נפש וסיעודיים הם אנשים תלותיים, ולכן נדרשת מידה רבה של יכולת להבין אותם במצבם ולהעניק להם את כל הטיפול שנדרש. כל זאת תוך שמירה על צלם אנוש ועל כבוד. זה לא תמיד פשוט, זה תמיד מאתגר, ובכל פעם מעמיד את העובדים והעובדות שלנו בפני קושי ממשי.

אם אתם רוצים להיערך מבעוד מועד למצב, שבו אתם עשויים להיזקק לשירותה של אחות פרטית בבית חולים, כדאי לכם לברר כל מה שחשוב ורלוונטי לדעת על סוג זה של שירות. כדי למנוע אי נעימויות ובעיקר מחלוקות, חשוב לתאם ציפיות מראש ולדעת מה בדיוק תפקידה של האחות.

גילוי נאות: כל העובדים שלנו עלולים להיחשף למצבים אנושיים קשים, לכן חובת החיסיון חלה על כל אחד ואחת מהם. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כולם מקצועיים, אמינים ודיסקרטיים. אתם יכולים להיות שקטים ורגועים כאשר אתם שוכרים שירותי אחות פרטית לטפל ביקיריכם.  אדם סיעודי זכאי וראוי ליהנות משירות מקצועי ומיחס אישי חם. גם בשעות הלילה יינתן הטיפול הטוב ביותר. 

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

אחות פרטית בבית חולים

אתם או יקירכם נמצאים אחרי ניתוח או לקראת ניתוח עתידי?

חברתנו מספקת צוות אחים ואחיות מוסמכים, האשירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

שירות סיעודי פרטי ישראלי

מגיע לכם החזרים מקופות החולים... ידעתם?