אחות פרטית בבית

יש מצבים המחייבים השגחה צמודה 24/7. אנחנו מספקים שירות מקצועי של אחים ואחיות המתמחים במתן מענה לאנשים סיעודיים בבתי חולים, בבתים פרטיים ובכל מקום שבו נדרש שירות זה. כל שעליכם לעשות כדי לזכות משירות זה הוא לצלצל למוקד שלנו. ברוכים הבאים. תודה על הזכות לשרת אתכם ואת יקיריכם.

האחות הרי רחמנייה - אחות פרטית בבית מסמכת

יש דברים שלא כתובים בשום תקנון. הצוות המקצועי המאומן והמיומן של חברתנו מציע לנזקקים אחיות פרטיות בבית, מטפלות ומטפלים סיעודיים הממלאים בדיוק ובקפידה את כל מה שהם מחויבים לו במסגרת השירות, אבל רובם ככולם ניחנים בתכונות אופי ובגישה שמהווה ערך מוסף לשירות זה. מטפלת סיעודית היא אחות רחמנייה. היא נותנת את כל הלב והנשמה, היא לא רק אשת מקצוע – היא חדורה תחושת שליחות וייעוד. זו הסיבה שהודות לה אנשים בוחרים במקצוע הסיעוד. 

מה מקבלים מי ששוכרים שירות אחות פרטית בבית?

  • השגחה וליווי צמודים  בכל מקום ובכל עת.
  • קשר רציף ושוטף של בני המשפחה עם המטפלת.
  • הם מתפנים לעיסוקים שלהם ללא ייסורי מצפון על "הזנחת" המטופל.
  • יכולת לתת למטופל את הטיפול המיטבי שהוא ראוי וזקוק לו.
  • יחס מושלם בין עלות- תועלת.
  • בניית יחסי אמון בין המטפלת למטופל.

במאמר מוסגר:  מכל חוות דעת ומשוב אנחנו לומדים. יש לנו מחויבות בלתי מתפשרת לספק שירות מקצועי המבוסס על ידע, ניסיון, אמינות, שקיפות ושאר ערכים ועקרונות שמצויים בליבת השירות שלנו. חשוב לציין, כי אנחנו פתוחים וקשובים לשמוע כל בקשה וכל משאלה. אנחנו עושים את המרב והמיטב כדי לתת מענה. 

שירות מקצועי מכל אל לב

אחד היתרונות החשובים ביותר בשכירת שירותי של אחות פרטית  או מטפלת אישית הוא בעיקר כאשר המטופל נאלץ לשהות במחלקה כל שהיא בבית החולים, שם הצוות לא יכול לתת מענה פרטני צמוד לכל מטופל, מה שמתאפשר כששוכרים שירות של מטפלת פרטית. 

הניסיון הרב של העובדים המקצועיים שלנו עם אנשים סיעודיים בא לידי ביטוי בהבנה מלאה של צרכי האדם הסיעודי ובאפשרות לתת להם מענה. אנשים סיעודיים חשים לא אחת לא רק כאב אלא גם זעם על המגבלות שלהם, על אי היכולת לבצע פעולות מסוימות. מטפלת צמודה נדרשת לא פעם להיות מעין "כולא ברקים", להכיל התפרצויות זעם, להרגיע. זה במקביל למתן התרופות במועדן, להשגחה על מילוי הצרכים הבסיסיים ביותר, וכמובן- היותה אוזן קשבת.

מטפלת סיעודית פרטית מפיגה את תחושת הבדידות של האדם הסיעודי. נוכחותה נוסכת ביטחון ומשרה רוגע. לחלק חשוב וחיוני זה בתפקידה יש משמעות שלא אחת ניתן להגדירה כקריטית לא פחות.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

אחות פרטית בבית חולים

אתם או יקירכם נמצאים אחרי ניתוח או לקראת ניתוח עתידי?

חברתנו מספקת צוות אחים ואחיות מוסמכים, האשירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

שירות סיעודי פרטי ישראלי

מגיע לכם החזרים מקופות החולים... ידעתם?