זמינים לשירותכם 24/7 בטלפון:

מדוע יש חשיבות להימצאות אחות פרטית לאחר ניתוח?

נראה כי התשובה ברורה מאליה. לאחר ניתוח חשים חולשה ותשישות. תהליך ההתאוששות עשוי לארוך זמן ממושך. טבעי שהמנותח יהיה זקוק להשגחה צמודה. אחות פרטית צמודה, מאפשרת לבני המשפחה להתפנות לעיסוקיהם בידיעה כי המנותח מטופל כראוי וכי הוא יקבל מענה לכל צורך.

מה הכי בטוח? אחות פרטית לאחר ניתוח

איך אפשר לא לשבור את הראש כשמחפשים אחות פרטית ליקירכם שעבר ניתוח? פשוט מאוד: מרימים טלפון למוקד שלנו, מסבירים בדיוק מה צריכים ומקבלים את המענה הטוב ביותר. אנחנו מעסיקים מטפלות ומטפלים סיעודיים שזמינים להיקרא בכל עת לסייע לחולים ולאנשים סיעודיים בבית חולים, בבתי אבות או בבית הפרטי. חברת א. ס שירותי סיעוד בע"מ ערוכה לספק את המענה הנדרש ועושה זאת באופן מקצועי תוך התאמה מרבית ומיטבית בין המטפל למטופל.

סביר להניח כי לאחר ניתוח נדרש טיפול צמוד לתקופה מסוימת ולכן חשוב ביותר לנסות לתאם ציפיות ובמקביל- להתאים ככל שניתן את האחות המקצועית למי שעבר את הניתוח, כדי שהקשר יהיה נוח לשני הצדדים. מאגר המטפלים שלנו כולל ישראלים בלבד, ומן הסתם זו  הערובה לכך שאם וכאשר מתקשרים אלינו לבקש שירותי סיעוד, אנחנו מיידעים מראש את התוהים ואומרים להם כי אנחנו לא מעסיקים עובדים זרים.

תקופת ההתוששות לאחר ניתוח

לאחר ניתוח צפוי תהליך התאוששות שעשוי או עלול להימשך זמן לא קצר. מסיבה זו חשוב שבחירת אחות פרטית לאחר ניתוח שאותה שוכרים לצורך ליווי והשגחה תיעשה בקפידה.  חשוב לציין ואף להדגיש, כי חברתנו מתנהלת בשקיפות מלאה וכל שאלה מקבלת מענה ישיר וענייני.  אין אצלנו "אותיות קטנות" – במירכאות ובלעדיהן- ואתם מוזמנים לבחון אותנו ולהיווכח, כי כל מה שאנחנו מבטיחים אנחנו מקיימים.

מדוע חשוב לבחור אחות פרטית לאחר ניתוח בקפידה?

כל טיפול סיעודי מחייב מקצועיות ורגישות.  טיפול במי שעבר ניתוח מחייב זאת על אחת כמה וכמה.  אתם יכולים ומבחינה מסוימת אף נדרשים להכיר היטב את את כל השירותים שאנחנו מספקים ולוודא כי אכן כל העובדים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים בתחום הסיעוד ועברו את כל ההכשרה הנדרשת. אנחנו, אכן, מתייחסים בחרדת קודש לעבודה מתוך תפיסה כי מדובר בדיני נפשות- פשוטו כמשמעו, ודאי לאחר ניתוח. הטיפול של העובדים שלנו מבוסס על ראיית המטופל כמי שראוי וזכאי לקבל את הטיפול הטוב ביותר בעיקר כדי לשמור על בריאותו הגופנית והנפשית.  כאשר אתם מזמינים אצלנו שירותים סיעודיים מכל סוג שהוא ובעיקר- שירות אחות פרטית לאחר ניתוח,  אתם עושים את הדבר הטוב והנכון ביותר עבור יקירכם. 

האם כדאי לסמוך עלינו בעיניים עצומות?

אפשר לעשות זאת אבל ממש לא כדאי ולא מומלץ. ההיפך- אתם מוזמנים לבחון אותנו בעיניים פקוחות ולראות כיצד אנחנו מספקים את השירות המקצועי הטוב ביותר בתחום הסיעוד.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

אחות פרטית לאחר ניתוח

אתם או יקירכם נמצאים אחרי ניתוח או לקראת ניתוח עתידי?

חברתנו מספקת צוות אחים ואחיות מוסמכים, האשירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

שירות סיעודי פרטי ישראלי

מגיע לכם החזרים מקופות החולים... ידעתם?