אחות פרטית - פשוטה כמשמעה

יש מצבים שבהם, שירות של אחות פרטית הוא לא פריבילגיה אלא צורך חיוני מן המעלה הראשונה. פיקוח נפש. לא פחות. כאשר אדם סיעודי מורכב מאושפז בבית חולים לצורך פרוצדורה רפואית כל שהוא, בני המשפחה ודאי מוכנים להשקיע כל מאמץ וכל משאב כדי לספק לו שירות השגחה צמוד. האחות הפרטית נותנת את המענה המיטבי.

כשהזכות לפרטיות נפגשת עם חובת טיפול פרטי ע"י אחות פרטית

הזמן דוחק? תמיד תחשבו טוב. בלי לחץ. תחשבו שגם ספירה לאחור סופרים לפנים, ותמיד יש עוד פסק זמן למיצוי כל סיכוי למציאת הפתרון הטוב ביותר בנסיבות קיימות. אם אתם חוששים, והחשש כה טבעי, שאדם יקר וחשוב לכם מאושפז בבית חולים ונזקק להשגחה צמודה 24/7 – אנחנו מספקים מכלול שירותים סיעודיים ובין השאר, אחות פרטית להשגחה כזאת בכל מקום שבו היא נדרשת: בבית חולים, בבית אבות, בבתי פרטי.

האחיות הסיעודיות שלנו מקפידות הקפדה יתרה על הפרטיות של כל מטופל מתוך הבנה כי הזכות לפרטיות שהיא זכות יסוד  בסיסית. לפעמים קל יותר כאשר מעניקים שירות סיעוד אישי ולפעמים קשה יותר. היתרון של העובדים שלנו הוא בידע ובניסיון המאפשרים להם למצוא את הדרך הטובה ביותר לספק את צרכי המטופלים תוך שמירה על כבודם.

זקוקים לשירות סיעודי? או אחות פרטית מוסמכת?

טלפון אחד אל החברה ואתם מקבלים את כל המידע הדרוש לכם. אנחנו מספקים שירותי סיעוד באמצעות תושבים ישראליים בלבד , דוברי עברית רהוטה, כך שלא צפוי כל קושי לתקשר עם המטופלים. לפעמים, רבים מהם ובעיקר בני המשפחה נוכחים לדעת שהערך המוסף של אנשי המקצוע שלנו הוא ביחס האישי והאנושי המייחד אותם.

מי שקרובים אל תחום הסיעוד יודעים בוודאי כי מדובר בעבודה תובענית, המחייבת לשמור על איזון הכרחי בין עמידה על משמר החובות של המטופל, כגון לקחת תרופות במועד, לבין מתן יחס חם וחומל. זה לא תמיד קל וזה תמיד מאתגר. לקוחות רבים – הם שיעידו, הם שיגידו- התנסו בשירותים שלנו וחוו את היחס החם של העובדים שלנו. רבים מהם נזקקו לשירות של אחות פרטית.

מדוע כה חיוני שירות של אחות סיעודית פרטית? התשובה מצויה בגוף השאלה בכלל ובשתי המלים העיקריות בה בפרט. אחות פרטית. אחות- זה ברור. פרטית- גם זה ברור. כי כשהאחות היא, בהגדרה, במהות ובתפקיד -פרטית, פירושו שהמטופל הספציפי הוא המטופל היחיד שלה וכל מעייניה נתונים לו בלבד.

אתם יכולים להתקשר בכל עת. יחד נגדיר ונאפיין את הצורך. אנחנו נציע לכם, בשקלול כל הנתונים, את השירות של אחות פרטית שעשויה להתאים לכם במיוחד.  לא תמיד קל תבטל כליל את הפער בין המצוי לרצוי אבל ככל שמדובר בשירותים הסיעודיים שלנו- אנחנו מתחייבים להשקיע הכל, באמת הכל, כדי לתת לכם את כל הסיבות הטובות להגדיר את השירות שקיבלתם אצלנו כעולה על כל הציפיות…

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

אחות פרטית

אתם או יקירכם נמצאים אחרי ניתוח או לקראת ניתוח עתידי?

חברתנו מספקת צוות אחים ואחיות מוסמכים, האשירו פרטים ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי

שירות סיעודי פרטי ישראלי

מגיע לכם החזרים מקופות החולים... ידעתם?