המקום הטוב ביותר לבני הגיל השלישי פלוס - דיור מוגן לגיל הזהב

בשורה משמחת ומעודדת: אם אתם מחפשים דיור מוגן לקשישים, כאן ועכשיו מסתיים החיפוש שלכם. יש לנו מענה מיטבי למי מיקיריכם שזקוק להחליף את מקום מגוריו מהבית אל דיור מוגן לקשישים. השגחה צמודה 24/7, דאגה לכל מחסור ומענה לכל צורך,  סביבה חמה, מכילה ותומכת. אפשרות להמשיך לתפקד ולעשות כל מה שמעניק לדיירים תחושת ערך וסיפוק.

היתרונות ברורים ושקופים לגבי דיור מוגן לגיל הזהב

לא תמיד ביתו של אדם הוא מבצרו, וגם אם כן- אנשים מבוגרים שנשארים לבדם בבית עלולים להיתקף בו תחושת בדידות. תקופת הקורונה, שבה נאצלו רבים להישאר בבידוד מוחלט, רובם קשישים, העצימה והחריפה תחושה זו. מעבר לדיור מוגן לקשישים לא אמור להיות בהכרח ברירת מחדל- יש הבוחרים בו מרצון ומדעת, בעודם צלולים, מתוך חשבון פשוט של יתרונות לעומת חסרונות של הישארות בבית והעדפת החלופה של הדיור המוגן בשל ריבוי היתרונות בו- רבים ושקופים.

דיור מוגן מספק צרכים בסיסיים של הקשישים אבל מעניק להם גם ערך מוסף. הם חולקים את שגרת יומם עם אנשים נוספים, יכולים ליצור קשרים, לחלוק מחשבות ורגשות, לשתף אחרים בחוויות, להתייעץ, לקבל תמיכה ולהרגיש תחושת שייכות לקהילה תומכת.

איכות הדיור ואיכות הדיירים - מתכון של דיור מוגן לגיל הזהב אידיאלי

במעבר למסגרת של דיור מוגן לקשישים הקשיש פטור ממטלות רבות מאוד, אשר אילו היה נשאר בביתו היה צריך לבצע אותם, אם לא בעצמו בסיוע של מטפל צמוד. יש מי שלא מסוגלים מסיבות שונות לחיות כל הזמן צמוד למטפל בכלל ולמטפל זר בפרט. עם המעבר לדיור מוגן הם נהנים מצוות טיפולי רב- תחומי, מהשגחה מתמדת, מאפשרות לחיות חיי חברה ותרבות מגוונים, ליהנות מהיציאה החוצה, וכמובן- ליהנות מסיפוק צרכיהם 24/7

בשורה התחתונה- העלות נמדדת בכסף, התועלת נמדדת במדדים רבים

בריאות גופנית ונפשית, בהינתן הבעיות והמגבלות האובייקטיביות, היא השאיפה של כל אדם. דווקא בגיל ובמצב שבו אנשים קשישים מתקשים לשמור על שני סוגי הבריאות – יש חשיבות רבה להימצאם במסגרת שבה צוות טיפולי מקצועי מקפיד על טיפול ייעודו ופרטני בהם, שבו הם מקבלים את כל מה שהם זקוקים לו. כיום מוצעות לדיירים פוטנציאליים בבתי דיור מוגן לקשישים מתכונות מימון שונות המקלות עליהם להחליט על מעבר לדיור בדיור מוגן.

אם עדיין יש לכם ספקות ולבטים- זה טבעי. נשמח לתת לכם מענה על כל שאלה ולספר לכם על כל הדברים אשר הודות להם מעבר לדיור מוגן הוא ההחלטה המושכלת, הטבעית והמתבקשת עבורכם או עבור יקיריכם.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

מטפלים ומטפלות סיעודיות

רוצים לקבל מידע נוסף על דיור מוגן לגיל השלישי או בתי אבות?

ייעוץ והכוונה מקציעית ללא עלות

שירות סיעודי פרטי ישראלי

מגיע לכם גם החזרים מקופות החולים... ידעתם?