מטפלות סיעודיות למטרות ייעודיות

זקוקים למטפלת סיעודית? יש לנו מבחר של מטפלות סיעודיות לכל מקום שבו הן  נדרשות- בבית, בבית החולים, בבתי אבות ועוד. כל שעליכם לעשות כדי ליהנות משירות זה הוא להתקשר אל המוקד שלנו ולקבל מענה.  לפעמים אתם עשויים להיות מופתעים עד כמה הפער בין הרצוי למצוי הוא קטן.

מטפלות סיעודיות מעכשיו לעכשיו

איש לא אוהב להיזקק לשירותיו של מטפל  סיעודי או מטפלת סיעודית אבל יש מקרים שבהם טיפול כזה הוא הכרחי. מאחר שאין מקום וזמן לבצע ניסוי וטעייה כדי להיווכח האם מדובר בבעלי מקצוע מנוסים ואמינים או בשרלטנים המנסים לנצל חולשה,  כאשר מזמינים שירות של טיפול סיעודי בחברה שמתמחה בסוג זה של טיפול, אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי תמיד תקבלו בעלי מקצוע מסורים ורגישים, הדוברים עברית ויודעים לתקשר עם המטופלים ועם בני משפחותיהם בכל עת.

חברת פרסונל שירותי סיעוד בע"מ מהווה כתובת למספר הולך וגדל של משפחות, אשר יקיריהן מגיעים לשלב, שבו הם זקוקים לשמירה קפדנית, צמודה, לרבות בשעות הלילה בבתי חולים. אחות לילה של החברה תשגיח על היקרים לכם באופן צמוד גם ובעיקר בשעות הקטנות של הלילה, שדווקא בהן עלול להיווצר צורך לתת מענה מידי למטופל הסיעודי.

הנחת העבודה של החברה היא שלכל אדם יש צרכים ייחודיים לו, אופי והרגלים המייחדים אותו ולכן אנחנו מתאימים לכל אחד ואחת את מתכונת הטיפול הרצויה והמתאימה להם. מה שמאפשר לנו לעשות זאת הוא ניסיון רב, היכרות עם מכלול המאפיינים את הקשישים הסיעודיים באשר הם,  יכולת לצפות תהליכים, להכיל התנהגויות שונות ותמיד מתוך שמירה על כבוד האדם וחירותו, על זכותו להיות האדם שהוא.

מה אנחנו עושים?

אנחנו מייתרים עבורכם את הצורך לשבור את הראש, להשקיע זמן וכסף- שני המשאבים החשובים והיקרים ביותר אחרי הבריאות, שהיא תמיד במקום הראשון, ומאפשרים לכם למצוא אצלנו מטפלות סיעודיות ו/או מטפלים סיעודיים בתוך זמן קצר ביותר. במוקד שלנו תוכלו לקבל תמיד מענה אנושי ולזכות באוזן קשבת. אצלנו מרוכזים כל השירותים תחת קורת גג אחת וניתנים הפתרונות הנדרשים ללא צורך להמתין  זמן רב.

מדוע השירות של מטפלות סיעודיות הוא כה חיוני?

שירותי סיעוד, בהגדרה, הם שירותים חיוניים ביותר. ההשקעה בשכירת מטפלות סיעודיות תמיד משתלמת. היא נותנת שקט וביטחון למטופלים ולמשפחותיהם. יש לכם כתובת. יש לכם תמיכה. אתם לא לבדכם בטיפולה התובעני בקשיש הסיעודי. השירות שלנו הוא חיוני ביותר בעיקר משום שהוא לא סובל דיחוי. מבחינות מסוימות נכון להגדירו כשירות חירום, במיוחד כאשר המשפחה לא יכולה לטפל בעצמה בקשיש או בקשישה.

בשורה התחתונה: אנחנו מספקים מטפלים סיעודיים כמו גם מטפלות סיעודיות  מנוסים, המוכנים להיקרא לכל מקום ולהתייצב בו כדי לעשות מה שהם יודעים לעשות הכי טוב: לתת את כל הלב והנשמה.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

מטפלות סיעודיות מעכשיו לעכשיו

זקוקים להכוונה מקצועית בנושא סיעוד?

שירותים זמינים 24/7