זמינים לשירותכם 24/7 בטלפון:

מטפלות סיעודיות ואחיות פרטיות תחת קורת גג אחת

שירותי סיעוד לכל מקום ולכל עת תחת קורת גג אחת מקלות על הנזקקים להם. אין צורך לחפש במקומות שונים, לבזבז זמן בתהייה על קנקנן ולחשוש כי מדובר בעובדות לא מקצועיות. חברת א. ס שירותי סיעוד בע"מ מספקת מבחר של אחיות פרטיות ומטפלות סיעודיות באופן רציף 24/7.

מטפלות סיעודיות ואחיות פרטיות לכל מקום ובכל זמן

לא פעם (אף לא פעמיים) אנשים נוכחים לדעת כי מה שהם רואים כברירת מחדל זו, בעצם, הבחירה הטבעית, המתבקשת והמועדפת. זה קורה לרבים המזמינים אצלנו שירותי סיעוד. החברה שלנו, המעסיקה רק אנשי סיעוד ישראליים, מספקת אחיות פרטיות ומטפלות סיעודיות לבתי חולים, לבתי אבות וכמובן- לבתים פרטיים. סוג הטיפול ואופיו משתנים, כצפוי, מאדם לאדם, אבל מה שמשותף לכל טיפול סיעודי הוא החשיבות העצומה שיש הן למקצועיות ולניסיון של המטפלים והן לגישתם האנושית. אנחנו יכולים להודות בכנות גמורה כי כל אחד ואחת מהעובדים שלנו מתאפיין ומצטיין במאפיינים אלה. זאת אנחנו יודעים על פי משובים רבים שמגיעים אלינו מאנשים שקיבלו את השירות ונהנו ממנו וממשפחותיהם שהיו עדות לאיכות הטיפול.

מה הכי חשוב בתחום שירותי סיעוד ביתיים? (מטפלות סיעודיות)

הואיל ומוסכם על כולם כי הזמינות של הטיפול היא קריטית, ברור כי לא רק לידע ולניסיון של אחיות פרטיות ושל מטפלות סיעודיות יש חשיבות רבה אלא גם ולא אחת בעיקר – לאופי שלהן ולגישתן, ליכולתן לראות את צרכי המטופל ולתת עליהם מענה, להבין את הקשיים שלו, את מצוקתו, ועם זאת לאתגר אותו בכל פעם לעוד מאמץ קטן, לעוד צעד, לעוד מעשה.

מדוע כה חשוב לבנות תכנית טיפולית סיעודית מותאמת אישית?

תהליך ההסתגלות הדדית של המטפל והמטופל הוא תהליך מורכב. הוא מבוסס על איזונים עדינים בין מה שצריך להיעשות במסגרת הטיפול לבין מה שאפשרי מבחינת המטופל. לא אחת נדרשות המטפלות והאחיות לעמוד על שלהן כאשר הן יודעות ומשוכנעות שזה לטובת המטופל, שזה חיוני לבריאותו ( כגון לשכנע אותו לקחת תרופה מסוימת על אף התנגדותו). ועם זאת, חשוב לשכנע את המטופל לעשות זאת לא משום שכפו עליו אלא משום שהצליחו לגרום לו להבין כי לקיחת התרופה הכרחית לבריאותו.  תכנית מותאמת אישית מבוססת על התאמת המטפלת המתאימה לו ביותר.

חברתנו מציעה ומספקת את כל שירותי הסיעוד תחת אותה מעטפת ניהולית וטכנית אחת.  כולנו שבט אחים ואחיות סיעודיים מאומנים ומיומנים, מנוסים, חדורי מוטיבציה לבצע את עבודתם באופן מקצועי, ללא דופי, מתוך יכולת אלתור וגילוי יצירתיות במקומות שבהם הן נדרשות.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

מטפלים ומטפלות סיעודיות

זקוקים להכוונה מקצועית בנושא סיעוד?

שירותים זמינים 24/7