לילה טוב הודות לשירות מטפלת סיעודית בבית

עבור אנשים סיעודיים הלילה עלול להיות קשה ומפחיד. נדודי שינה. תחושה לא טובה. פה מיחוש, שם יתוש. מטפלת סיעודית עם לינה מחזירה להם ולמשפחה כולה את השקט, הביטחון ואת התחושה כי הם לא לבדם. המטפלת אתם ולצדם לאורך כל הלילה, עד הבוקר. גם אם יתעוררו לפתע מחלום רע, היא תדע להרגיע.

מטפלת סיעודית בבית - כך מבטיחים את השינה

לפעמים, גם באמצע הלילה האדם הסיעודי עלול להיתקף חולשה, להתעורר כשהוא כולו רטוב, לרצות לשתות. מטפלת עם לינה מבטיחה שהוא יקבל את המענה המידי שהוא זקוק לו ולא יצטרך להמתין זמן רב לקבלתו. עצם הידיעה של המטופל כשהוא לא לבד בדירה ולצדו מטפלת מהווה עבורו תמיכה חשובה ביותר. בתקופה שבה קשישים סיעודיים נסעדים על ידי עובד או עובדת זרה ומתקשים, לפחות בשלבים הראשוניים, לתקשר עמם, מטפלת סיעודית ישראלית, דוברת עברית, מסלקת בעצם נוכחותה כל תחושה של זרות. קל לתקשר אתה וקל להבין אותה. היא יכולה לברר בדיוק מה מפריע למטופל ולסייע לו באופן מידי.

לפעמים ההבדל בין לילה חלומי לבין לילה שעוברים בו סיוט נעוץ בדברים קטנים, כמו נוכחותה של מטפלת סיעודית עם לינה לבין היעדרה. משפחות רבות מבינות כיום את הצורך בנוכחות קבועה, מתמדת, של גורם טיפולי מקצועי ומנוסה, כדי להעניק טיפול סיעודי מיטבי, בעיקר בשעות הלילה. צברנו עם השנים עדויות רבות על חשיבות הטיפול בשעות הלילה ולכן אחד השירותים הסיעודיים המבוקשים ביותר הוא שירות של מטפלת סיעודית עם לינה. היכרותה לא רק את הצרכים הפיזיים של  המטופל או המטופלת אלא גם ופעמים בעיקר את הנפש והאישיות בכלל מאפשרת לה לתת טיפול מקצועי ואנושי שהם כה זקוקים לו.

מדוע כה חשוב שכל השירותים תחת קורת גג אחת?

בשיחת טלפון אל המוקד תוכלו להתוודע אל מכלול השירותים הסיעודיים שחברתנו מספקת. אחד המבוקשים שבהם הוא מטפלת עם לינה בכלל ולינה בבית בפרט. גם אם מי מיקיריכם מאושפז בבית חולים ואתם רוצים להרגיע אותו ולאפשר לו לישון בשקט ולשם כך אתם שוכרים עבודו מטפלת סיעודית שתשב לצדו במשך הלילה,  נספק לכם שירות זה ברצון.

א. ס שירותי סיעוד בע"מ נכנסת ברצון ובשמחה מתחת לאלונקה,  כדי לסייע למשפחות במאמץ הטיפול ביקיריהן. הבנת מאפייניו של תחום הסיעוד כוללת את הידיעה כי אנשים סיעודיים הם כאחד האדם וכי מי שמופקד על הטיפול בהם חייב לעשות הכל כדי לאפשר להם לשמור על כבודם האנושי, על חופש הבחירה, על מימוש זכותם לבחור ולשמור, ככל שניתן, על שגרת חייהם.

מטפלת סיעודית בבית לשמירה והשגחה פרטית

אם גם אתם זקוקים לשירות מטפלת סיעודית עם לינה, נספק לכם  את השירות המתאים ביותר. אנחנו גאים לקיים את חלקנו, צנוע ככל שהוא,  במאמץ שלכן, המשפחות, לאפשר ליקיריכם לחיות באופן מכובד.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

מטפלת סיעודית בבית

זקוקים להכוונה מקצועית בנושא סיעוד?

שירותים זמינים 24/7