זמינים לשירותכם 24/7 בטלפון:

מטפלת סיעודית פרטית

אם המשאלה שלכם והעדיפות הראשונה היא מטפלת סיעודית פרטית- אנחנו מאפשרים לכם ליהנות משירותיה. כמי שעוסקים בתחום הסיעוד באופן שוטף ורציף, וכמי שמקבלים משובים בתדירות גבוהה על חיוניות השירות, אנחנו גאים להיחשב לעובדים חיוניים. חברת הסיעוד שלנו מאפשרת גם לקשישים סיעודיים לעבור את התקופה הקשה הזאת באמצעות ליווי צמוד של מטפלת סיעודית פרטית.

מטפלת סיעודית פרטית בהתאמה אישית

כל מי שעוסקים בתחום הסיעוד יודעים עד כמה חשוב להתאים ככל שניתן את שיבוץ המטפל/ת לאיש/ה שהוא/היא אמורים לטפל בו/בה. חשיבות ההתאמה גוברת אף יותר ונעשית לא אחת קריטית לעצם האפשרות לספק שירות זה לאורך זמן כאשר האדם הסיעודי ממשיך להתגורר בבית ושם נדרש השירות. לרשותכם ולשירותכם מטפלת סיעודית בהתאמה אישית, ישראלית, דוברת עברית רהוטה, המכירה את הזכויות והזכאויות השונות המגיעות לאנשים סיעודיים.

אתם נמצאים במרחק הקשה על מקש מקלדת מקבלת השירות. כל שעליכם לבצע הוא להתקשר על המוקד שלנו ולשמוע את כל סל השירותים הסיעודיים שאנחנו מספקים.  פתרונות נקודתיים ייעודיים לכל מקום ולכל מצב, מורכב ככל שהוא, ניתן על ידי מטפלים ומטפלות שמאומנים ומיומנים בטיפול במקרים סיעודיים קשים ומורכבים.

מטפלת סיעודית פרטית לטיפול ממושך

ככל שאתם נדרשים לטיפול ממושך יותר, כך, בהתאמה, גוברת חשיבות הגורם המספק לכם שירות זה. א. ס שירותי סיעוד בע"מ, היא ספקית כוח האדם המקצועי הטוב ביותר עבורכם. אנחנו מתאימים באופן מקצועי, תוך בירור פרטי הפרטים הרלוונטיים לבחירה, את המטפל או המטפלת שייתנו לכם את המענה הנדרש.

מטפלת סיעודית פרטית נחשפת, מתוקף תפקידה, גם לפרטים אינטימיים ביותר של המטופלים והמטופלות שלה ולכן בחירת מטפלת סיעודית פרטית צריכה להיעשות באופן זהיר ומושכל, כדי לוודא, ככל שהדבר ניתן, התאמה מרבית ומיטבית בין שתי נפשות, אשר באופן טבעי הן שונות זו מזו. לזכותנו ייאמר ( ואומרים זאת המטופלים שלנו ובני משפחותיהם) כי אנחנו לא מעגלים פינות. אצלנו אין כמעט. ואין בערך. הנושא חשוב ורציני מכדי שאפשר ומותר יהיה להקל בו ראש.

לידיעתכם: אנחנו רואים עצמנו מחויבים לשיפור מתמיד של השירות בכל הממדים. אנחנו חברה לומדת, המשנה את כל מה שמחייב שינוי, תוך כדי תנועה. כל משוב וכל ביקורת מאפשרים לנו להפוך את הלימוד הזה ללימוד מעשי, אשר כלולות בו גם הסקת מסקנות, תמיד לטובת המטופלים ולרווחתם. (במאמר מוסגר- אשר נפתח כאן לקריאה: חברתנו מייחסת חשיבות עליונה למאמץ מתמיד, נדרש וראוי, לשאוף למצוינות ולחתור אליה. ההצטיינות היא המטרה. היא התוצאה. הדבקות  במצוינות והמחויבות לה הן הדרך להשגתה).

נשמח להפוך גם אתכם לחלק מצרכני שירותי הסיעוד שלנו. אנחנו לעולם לא רואים באנשים הנזקקים לשירותינו לקוחות אלא אנשים הראויים לקבל שירות. לא מדובר רק בשוני סמנטי או בפלפול לשוני. מדובר בעיקר. במהות.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

מטפלת סיעודית פרטית

זקוקים להכוונה מקצועית בנושא סיעוד?

שירותים זמינים 24/7