מטפלת פרטית לקשישים בכלל ולתשושים בפרט

מקצועיות, ניסיון, זהירות ורגישות- אלה אחדים מהאפיינים את האחים והאחיות של חברת א. ס שירותי סיעוד בע"מ. זו גם הסיבה שאנחנו ממש מסמיקים ממכתבי ההוקרה החמים והמחמיאים שמקבלים העובדים שלנו. נשמח לצרף גם אתכם אל מאגר הלקוחות שלנו.

אם אתם מחפשים מטפלת פרטית לקשישים - כאן ועכשיו מסתיים החיפוש שלכם. מצאתם! בינגו!

ברוכים הבאים בצל קורת הגג – הפיזית והווירטואלית שלנו – שבה זמינים עבורכם 24/7 מכלול שירותי סיעוד של אחים ואחיות דוברי עברית המספקים את שירותיהם בבתי חולים, בבתי אבות. אנחנו "תופרים" לכל מטופל את חליפת השירות, אשר נותנת לו מענה מיטבי לצרכים ולדרישות, לרצונות ולציפיות. היכרות מעמיקה של כלל עובדי החברה את העולם הסיעודי ואת מאפייני האנשים הסיעודיים, תוך לימוד פרטני של מאפיינים אישיים ייחודיים לכל אחד ואחת, אלה מאפשרים לנו לספק את השירות הטוב ביותר.

מטפלת פרטית לקשישים - יושר והגינות

היושר וההגינות, כמו גם הכנות, מחייבים אותנו להודות כי אנחנו לא יודעים לעגל פינות, להתרשל, לחפף, לנהוג בחוסר סבלנות ובחוסר כבוד. אנחנו יודעים רק לעשות את הדברים הטובים והנכונים ביותר, אשר כל מי שמטפל בקשישים חייב לעשותם. החולשות שלנו הן גם החוזקות…. מטפלת פרטית לקשישים של חברתנו נותנת להם את כל הלב והנשמה. המסירות הבלתי נלאית והמחויבות הבלתי נדלית הופכות כל מטפלת ליחידה ומיוחדת, למוערכת ולמבורכת ובעיקר- למבוקשת.

יש בתי חולים, בתי אבות וגם לא מעט בתים פרטיים אשר בהם מבוקש השירות שלנו. אין מחמם את הלב יותר מאשר לשמוע מאנשים שהם שמעו על השירות שלנו ממכר, מחבר או מאדם אקראי שפגשו.האחיות והאחים שלנו חדורי תודעת שליחות. עבור רובם ככולם- העיסוק בטיפול בקשישים הפך לא רק למקצוע אלא לייעוד. 

כל מטפלת בקשישים של חברתנו (כמו גם כל מטפל!) יודעת שהיא עומדת למבחן יום יומי, ולכן משקיעה את כל כולה. זה אחד התחומים המובהקים, אשר בהם מי שלא מביא לעבודה את הלב והנשמה לא יוכל להתמיד לאורך זמן. אם תשאלו כל מטפלת פרטית בקשישים מה מייחד את העבודה שלה, סביר להניח כי תשובתה תכלול, בין היתר, את הקשר האישי, הנפשי והרגשי החם והמיוחד עם הקשיש או הקשישה שבהם היא מטופלת. עדות לכך אנחנו מקבלים מדי יום. 

דווקא בשל התלות המלאה של רבים מהמטופלים במטפלות ובמטפלים, הם מתאפיינים ומצטיינים בהכרת הטוב ובהוקרת המטפל או המטפלת. חברתנו גאה באפשרות העובדים בה לספק שירות נדרש וחיוני כל כך על ידי אנשים שמשקיעים במטופלים שלהם את כל מה שיש בהם. אם גם אתם זקוקים לשירות מטפלת פרטית לקשישים כל שעליכם לעשות כאן ועכשיו הוא ליצור קשר עם המוקד ולקבל את כל הפרטים.

לפרטים נוספים ולהכוונה מקצועית בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אל חברתנו בטלפון:

מטפלת פרטית לקשישים

זקוקים להכוונה מקצועית בנושא סיעוד?

שירותים זמינים 24/7